İletişim Bilgileri

KARAHAN TİCARET sertaç karahan

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: sertaç KARAHAN
 • Telefon numarası: +90 (535) 280-28-08, sertaç KARAHAN
 • +90 (276) 231-14-36, office 1
 • MSN: usakkarahanticaret@hotmail.com
 • Adres: MERKEZ : sarayaltı mahallesi 5.yalçın sk 6/a SUBE : m.akif ersoy mahallesi şehit ismail çetin caddesi 15/a, Uşak, 64100, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
WATER STOP (su yalıtımı)

WATER STOP (su yalıtımı)

PARROT WATERSTOP su yalıtımı Ambalaj Şekli: 3 kg,10 kg,20 kg P.kovalarda fiyatı alınız.
stokta var
200 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: sertaç KARAHAN
 • Telefon numarası: +90 (535) 280-28-08, sertaç KARAHAN
 • +90 (276) 231-14-36, office 1
 • MSN: usakkarahanticaret@hotmail.com
 • Adres: MERKEZ : sarayaltı mahallesi 5.yalçın sk 6/a SUBE : m.akif ersoy mahallesi şehit ismail çetin caddesi 15/a, Uşak, 64100, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Ürün Tanımı:
PARROT WATERSTOP su yalıtımı için çok üstün özelliklere sahip olup, kuruduğu zaman, elastik, geçirimsiz, sağlam bir muşambaya dönüşüp her türlü zemine kolayca uygulanabilen esnek su yalıtım malzemesidir.

Uygulama Alanları:
PARROT WATERSTOP yapılarda su ve rutubet geçirimsizliği istenilen beton, sıva, tuğla, çini, biriket, ytong, galvanizli sac, oluklu ve oluksuz asbestli çatı kaplama levhaları, tahta, bitüm kaplı çatılar, teraslar,perde duvarları, ile yatay ve düşey,dahili ve harici tüm yüzeylerde, havuz, su depoları, kanallar vs. gibi yerlerde güvenle kullanılabilir.

Uygulama:
PARROT WATERSTOP uygulanacak yüzeyler nemsiz, kuru ve temiz olmalıdır. Sıva ve beton yüzeylerin yıkanması tavsiye edilir. Uygulanacak yüzeylerin üzerinde su birikintisine imkan vermeyecek şekilde eğim olması gerekir.yağ,kir,toz,ve gevşek zeminler temizlenmelidir. Bir birim waterstop bir birim su ile inceltilerek bir astar kat çekilmeli ve bunun üzerine iki kat inceltilmeden uygulanmalıdır.katlar arasında en fazla 24 saat beklenmelidir.İkinci kat uygulama önceki uygulamaya göre ters yönde yüzeye tatbik edilmemelidir.PARROT WATERSTOP özellikle kuru havalarda (%65Hr) ve +5ºC ve +30ºC arasındaki sıcaklıklarda uygulanmalıdır. WATERSTOP üzerinde gezilecek ve mekanik darbelere maruz kalacak ya da içme suyu depolarında kullanılacak ise koruyucu bir kaplama yapılması gerekir. İstenirse, Parrot renk sistemi kartelâsındaki 4 ve 5?inci tonlar renk tüpü katılarak renklendirilebilir.

İNCELTME: astar kat 1/1 su ile inceltilir. Son katlar inceltilmeden kullanılmalıdır.

Kuruma Süresi(20'c,%65Hr'de):
İlk Kuruma : 12 saat
Son kuruma : 24 saat
Test kuruması : 48 saat

Sarfiyat:
Düşeyde 0,75-1,25 kg/m², yatayda 1,5-2 kg/m²'dir

Dikkat Edilecek Hususlar:
PARROT WATERSTOP kesinlikle su geçirmez. Asfalt ve solvent içermez, boyanabilir, tutuşmaz ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Yarı akışkan özelliği vardır. yüzeyleri kolayca kaplar. Elastiktir, sıcak soğuk farkında da elastikliğini korur, yüzeylerde teneffüs imkanı sağlar, zayıf kimyasallara ve U.V.‘ ye dayanıklıdır. Dekoratiftir, antibakteriyel özelliği vardır. Renklendirilebilir.

Saklama Koşulları:
Kuru ve serin ortamda, orijinal ambalajında açılmamış olarak saklayınız. Güneşte bırakmayınız ve dondan koruyunuz. 1 Yıl raf ömrü vardır.

Ambalaj Şekli:
3 kg,10 kg,20 kg P.kovalarda

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 200 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Uşak'taki Diğer kimyasal ürünler
Oluşturma tarihi: 28.11.2017 16:49
Düzenleme tarihi: 02.05.2018 22:17